Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hostům je k dispozici celé první patro rodinného domu.

Pokoje:
  
Kapacita je 10 lůžek:

1x čtyřlůžkový pokoj
1x dvoulůžkový pokoj
2x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlek

Po dohodě poskytneme dětskou postýlku.
Pokoje jsou nekuřácké.
Vhodné pro větší skupiny či rodinné srazy.
V hlavní zimní sezoně jsou pobyty týdenní (od neděle do neděle), případně kratší se zachováním neděle jako střídacího dne. V  ostatním období jsou délky pobytů libovolné.

Sociální zařízení:
Dvě koupelny se sprchovým koutem a WC jsou přístupné z chodby.

Kuchyň:
Ve společné kuchyni jsou k dispozici dvě lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a čtyřhořáková plynová varná deska. Samozřejmostí je vybavení kuchyně nádobím a utěrkami. Ke kuchyni přiléhá jídelna.

Společenská místnost:
Nejen při nepřízni počasí využijete společenskou místnost. Najdete zde klid na čtení,  televizi se satelitním příjmem, s přáteli si zahrajete kulečník nebo šipky. Pro děti jsou připraveny hračky a společenské hry. Mnozí jistě uvítají posezení na balkoně.

Parkování, zahrada:
K parkování slouží vlastní pozemek před domem. Kola a lyže uschováme v uzamykatelné garáži. Na zahradě můžete využít zastřešené posezení u krbu.

Zvířata:
Zvířátka k nám opravdu nesmí. Naši hosté mají jistotu, že v pokoji před nimi bydleli pouze lidé.

Ostatní vybavenost:
Svoboda nad Úpou poskytuje mnoho služeb. V dosahu 200 m od nás jsou restaurace, obchody, praktický, zubní a dětský lékař, lékárna, pošta,bankomat, kadeřnictví, autoopravna, policie.
Můžete si zahrát bowling, posedět v cukrárně, navštívit internetovou kavárnu či diskotéku, projet se na koni v jezdeckém klubu.